Ring til os på 20 89 06 86

Her bor vi

Nytorv 6, st.
7700 Thisted

Ring til os på 20 89 06 86

Her bor vi

Nytorv 6, st.
7700 Thisted

Medarbejdere

Elisa Grauenkjær

Elisa Grauenkjær 

Direktør & grafisk rådgiver

Tlf.: 91 23 06 86
Email: elisa@vizuall.dk

Peder Schjødt-Pedersen

Peder Schjødt-Pedersen 

Digital chef & seniorrådgiver

Tlf.: 92 72 88 99
Email: peder@vizuall.dk

Stefanie de Wolff Tonsgaard

Stefanie de Wolff Tonsgaard

Content Creator

Tlf.: 91 23 06 87
Email: stefanie@vizuall.dk

Markus Holt Lorentzen

Camilla Drejer Andersen

Art Director

Tlf.:  92 72 88 90
Email: camilla@vizuall.dk

Lisbeth Sørresiig Alling

Lisbeth Sørresiig Alling

Art Director (barsel)

Tlf.: 92 72 88 89
Email: lisbeth@vizuall.dk

Christian Kloster

Christian Kloster

Webudvikler

Tlf.: 92 72 89 95
Email: christian@vizuall.dk

Maja Hove

Maja Hove Schmidt

Grafisk designer & projektleder (barsel)

Tlf.: 92 72 88 77
Email: maja@vizuall.dk

Markus Holt Lorentzen

Bogholder

Ekstern bogholder

Tlf.: 20 89 06 86
Email: faktura@vizuall.dk

Freelancere

Nikolaj Weber Pedersen

Nikolaj Weber

Senior web- og app udvikler

Tlf.: 20 89 06 86
Email: nikolaj@vizuall.dk

Maiken Wang

Maiken Wang Hedegaard

Art Director

Tlf.: 20 89 06 86
Email: maiken@vizuall.dk

Markus Holt Lorentzen

Paw Olesen

Art Director

Tlf.: 20 89 06 86
Email: paw@vizuall.dk

Markus Holt Lorentzen

Henning Mølbæk

Webudvikler

Tlf.: 20 89 06 86
Email: henning@vizuall.dk

Michael Andersen

Michael Andersen

Senior webudvikler

Tlf.: 20 89 06 86
Email: michael@vizuall.dk

Uden for åbningstid?

Du er altid velkommen til at udfylde vores kontaktformular og vi vender tilbage hurtigst muligt.